Motiv Website > Evenementen > Finaledag op Ordina Open

Finaledag Ordina Open op zaterdag 20 juni
Bezoek op zaterdag 20 juni samen met Motiv het Ordina Open tijdens de finales van het grastennistournooi in Nederland. Vanaf 12:00 uur starten we met een lunch in onze hospitality unit. Vervolgens kunt de finales op het centercourt volgen of gewoon een rondje lopen langs de diverse banen. Na de finales hebben we nog een uitgebreide borrel. De kaarten zijn op uitnodiging van uw account manager bij Motiv.

Toptennis op het centercourts
Titelverdediger David Ferrer en Tommy Robredo nemen deel aan Ordina Open 2009. Ook de nummer twee op de wereldranglijst, Dinara Safina, is de komende editie wederom van de partij in Rosmalen. De finaliste van vorig jaar neemt het onder andere op tegen de 20 jarige Sloveense Dominika Cibulkova. Verder zal ook Michaëlla Krajicek zich op het gras van Rosmalen voorbereiden op Wimbledon.




Zakelijk en sportief

Ordina Open is een evenement waar topsport en een perfecte organisatie hand in hand gaan. Dames- en herentennis van het hoogste niveau, uitstekende voorzieningen voor spelers en bezoekers, culinaire hoogstandjes en een fantastische sfeer. Motiv heeft in samenwerking met RSA een eigen lounge in het VIP-dorp en vijftig terraskaarten voor het centercourt.

 


 Bekijk onze Evenementen

 
Share |
Poortdijk 13 3402 BM IJsselstein T: +31(0)30-6877007 F: +31(0)30-6877006 - Routebeschrijving